"Šťastná to žena" aneb číst, číst a nečíst

9. března 2014 v 22:10 | Butty
Tak schválně . Co se vám vybaví pod tímto názvem článku ? Doufám že si hned nepředtavujete že snad čtu POVINNOU četbu do školy.Já a číst ? Jo možná ale tak v prváku na střední a to naposledy. Četla jsem kdysi dost knížek ale teďka to prostě nedávám, možná o prázkách sem tam něco. Ale nyní na to opravdu čas nemám, a navíc dělám pořad a dokola povinnou četbu. Spís si dělám jenom takový ty výpisky a tak. Musím se vám přiznat, nečetla jsme nic krom Na západní frontě klid od Remargua. Ale to pouze jenom do té chvíle kdy Pavel sedí u umírajícího kamaráda v nemocnici nebo kde to byl už ani nevím :-D.

Knížky který jsem si vybrala by vás asi nezajímaly. Ale mě by zajímalo jaký to máte vy maturanti s četbou? Už jste na konci nebo na začátku. Já osobně cca uprostřed. :-) Ale už by to chtělo dodělat jelikož to bohužel její jediný předmět z kterého letos maturuji.

Pff ani se mi na to moc nechce myslet. Pak mám hrozný výčitky svědomí že toho moc nemám udělaného zatím. No tak já jdu zase pokračovat ve vypisování slov jako napr. Epika, Romantismus, hlavní postavy, téma díla, hlavní myšlenka díla, autoruv život atd.
Opravdu toho není málo. Tak držím palce těm kteří to , stejně jako já, nemají stále za sebou.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama