Duben 2014

Téma týdne - Závislosti

28. dubna 2014 v 16:42 | Butty

Závislosti...


říkáte jo ? No, když se tak zamyslím, tak je závislost a závislost. Jsou špatné a dobré, návikové a v pohodě. :-D
Jako první závislost bych chtěla zmínit věcné téma kouření.
Někdo kouří, někdo ne. Já tedy rozhodně ne ale jednu dobu, kdy se semnou přítel roozešel kvůli ženě, a to doslova, o 10 let starší než byl on sám. Do dneška se vídají ale to ej mi už jedno. Psychicky jsem to nezvládala a chodila ze školy den co den vynervovaná a psychcky na dranc. Jednou jsem měla v peněžence 100 a napadlo mě že je život děsně nespravedlivej tak že půjdu a udělám něco co bych v normálním rozpoložení neudělala.

Outfit 4

28. dubna 2014 v 16:23 | Butty |  Outfits
Dneska tu jsem jak jste si již všimli s outfitem, nojo venku hnusně tak se snažím aspoň něčím odreagovat od školy. Tak jsem se dala znovu do Outfitů. Ta co na něj říkáte ? Dobrý X Špatný ?

2. místo od Vendy

27. dubna 2014 v 22:02 | Butty
Všem strašně moc děkuji za to, že jste pro mě hlasovali, já vím hodně jsme vás sem nalákala ale chtěla jsme vyhrát tak sem pro to udělala maximum. A vy jste mě v tom nenechali! Mockrát vám ještě jednou děkuju, děkuju aaaa děkujů ! Získala jsem 2. místo! :-)
A samozdřejmě děkuji Vendy která mi udělala krásný diplomek ! :-)


Linky ve fixu od Essence

27. dubna 2014 v 21:29 | Butty |  Recenze

Dnes jsem tu s recenzí na linky ve fixu od Essence. Než jsme si je koupila četla jsem hodně názorl a recenzí na tyto linky. V něčem se lišili a v něčem se schodovali, i přesto že se psali dost hodně záporný recenze, rozhodla jsme se je vyzkoušet. Dneska je mám již po 2. koupené. Z toho vyplívá že má recenze na tyto linky bude ve směs pozitivní.


Návštěvnost 14. 4 - 20. 4. 14

21. dubna 2014 v 13:43 | Butty
Návštěvnost za minulý ýyden (14.4. 2014 - 20.4. 2014) je:
Ponděli: 38
Utery: 24
Streda: 26
Ctvrtek: 47
Patek: 32
Sobota: 24
Nedele: 21

Celkem: 212
Blížící se pohroma...

19. dubna 2014 v 9:58 | Butty
Nazdárek Úžasný,
venku je zase hezky ikdyž fouká vítr. Vlastně ani pořádně nevím jak tento článek nazvat. Pokusím se vám v pár řádcích nastínit co se tedkon u mě bude dit a asi už tušíte o co tu půjde.

HLASOVÁNÍ !

16. dubna 2014 v 13:48 | Butty |  Soutěže
Přeji krásný den ,
před nedávnem jsem se zapojila do soutěže u VENDY . Je to soutěž s velikonočním námětem.
Máš mě ráda a líbí se Ti můj blog ?

Hlasuj ZDE !

Děkuji :-*

Fairy City Lichts

15. dubna 2014 v 14:36 | Butty |  Recenze
Ahojky,
dnes jsem tu s mojí úplně první recenzí, ještě jsem nikdy takovou recenzi nepsala tak snad se to osvětčí a budu moct pokračovat i jinými výrobky.

Jako první tu mám voňavku od Oriflamu - Fairy City Lichts

Dostala jsem jí od maminka (dnes už) bývalého přítele k vánocům 2013!
Ti z vás kdo nevědí co je zač tak pak asi dolů hodím i obrázek. Je to malinká voňavka z limitované edice. Sce je sladká jak cumel ale mě to vyhovuje. Lahvinka je zbarvená do červena a je příto k sežrání její vzhled. :D
Mě vyhovuje hlavně i z toho hlediska že je malička a vejde se i do malinký kabelky.

Mínusy snad ani nevím....jo vlastně mě jeden napadá. Nevím jak vám ale mě na ní pořádně nedrží ten krit nebo klobouček, no prostě to uzavírání, víte co myslím ne ? :D

Cena je myslím kolem 300Kč což si myslím že není zase tak moc.

Hodnocení : 9/10

Na závěr bych ještě chtěla jenom říct, že mají i jiné věci z této limitku jako je například krém na ruce, sprchový gel, kuličkový deodorant. :-)

Stačí si jen vybrat :D

Diplom od Nancy

14. dubna 2014 v 14:03 | Butty
Ukázka diplomku od Nancy za typovačku !
Chceš její blog ?
Se koukni do mích SB a klikni na Nancy...jak prosté že ? :-D


P.S. Thank You :-* Je opravdu moc hezký ! :-)

Návštěvnost 7.4. -13.4. 2014

14. dubna 2014 v 13:20 | Butty
Pondeli: 26
Utery: 20
Streda: 20
Ctvrtek: 20
Patek: 17
Sobota: 30
Nedele: 23

Celkem: 156

Bez komentáře, jste prostě zlatíčka že jsem chodíte. :-*
Děkuju :-*Outfit_3

12. dubna 2014 v 12:20 | Butty |  Outfits

Sobota 12_4_14

12. dubna 2014 v 9:41 | Butty

aHOjte,

dnes mám v plánu se učit všechno možné, od matiky po účto asi. No uvidíme jak to dopadne, člověk si vždycky řekne něco a pak je to zcela jinak. Tak jenom aby jste nebyli sklamaná (děvčata), že sem dnes asi nic jiného kromě tohoto článku nedám.
Škola je na prním místě to jistě všechny chápate.
Ptáte se jak to dopadlo ♥s ním♥? Dokonae jak jinak ! :-)
Stejný a přesto jiný scénář. Promluvili jsme si a on mi dokonale zvednul náladu .. Najendou mi bylo nadherně a né tak otráveně když jmse vám sem psala tento článek.

Přidám vám sem písničku která mi pořád hraje v uších. Je to sice asi hodně stará písnička a možná se vám nebude líbit ale já nedám dopustit na klasiku. :-D


Lunetic- chtěl bych tě líbat ♥

Pak mě v hlavě leží jedna otázka...změnit či nezměnit desing blogu ?!
Asi je to ještě brzo že ?
Poraďte.Že bych tu i udělala ,,pořádek" nový rubriky atd.
Pište názory d komentářů. Děkuji.

Tak to je asi vše a já jdu na tu češtinu. :-( Tak se mějte krásně a koukejte jít ven je tam hezky :-)


Poloplná nebo poloprázdná....

11. dubna 2014 v 16:24 | Butty

....!!!Blá bláá blááá....tralaláá tralalíí.....Slova písničky nevnímám. Přemýšlím a u toho utírám prach, který se tu usadil za celých dlouhych 5 dní, jenž sem na nábytek ani nesáhla. Knížky vedle mě, jako by volali, pojď a otevři nás. Já však nic z toho nevnímám a přemýšlím nad otázkou ,,co asi dělá?" ON, ten který mě ve stredu políbil. Polibek plný touhy a nadějí. To že mě má rád a já jeho je jasné, ale nehodlám mu dělat druhý housle. Proč taky?!


DIPLOM za typovačku

11. dubna 2014 v 14:02 | Butty
Včera jsme obíhala pár blogů hlavně své SB a u Ooomarie jsem našla úplnou náhodou diplomky. Úplně jsem zapoměla, že jsem nějakou typovačku dělala. Tak přístě bych prosila za upozornění na blog do komentářů nebo "zase,, někde něco najdu náhodu nebo při nejhorším na tu cenu úplně zapomenu.
Ale hlavně děkuji za krásný diplomek a ikonku. Typovačka byla na téma W.I.T.C.H. :-)

Návštěvnost + maturita

7. dubna 2014 v 15:58 | Butty
Ahoj ,
jendřív Vám chci opět jak jinak než poděkovat za to že chodíte ke mě na blog. Je to vidět jak na komentářích tak i na návštěvnosti od Toplistu.
Druhá věc kterou bych chtěla zmínit je má blížící se maturita. Absolutně nevím kdy začnu něco dělat, něco málo jsme už začala ale nechce se mi absolutně vůbec nic. A někde na blogu jsme četla že prý mají komentáře na blogu i dobré povzbuzující účinky tak bych taky něco málo poprosila o nějakou tu dávku optimismu a síly na to se jít učit.
Prý bych si měla uvědomit proč jsem sem na tu školu šla, ano záměr byla maturita a hlavně vyhlídka práce v kanceláři jako mzdová účetní či co.

Babiččino údolí

6. dubna 2014 v 17:34 | Butty |  Ostatní
Čaute všici,
dnes bylo nebo, stále je, pod mrakem ale my i přesto počasí jsme se vydali na procházku.Cestou jsem samozdřejmě jak jinak než, fotila samé kytky a vše co se dalo fotit, nic mě neuniklo.
Dohromady mám asi 80 fotek a z celku jsem smazala pouze 2 fotky jelikož byli trochu rozmazaný.
Hold chybama se člověk učí. :-) Tak dost povídání a prohlížet mé vytvory :-D .Snad se některé budou líbit i víc než na ,,dobrý" :-))Relaxing ♥

5. dubna 2014 v 21:15 | Butty |  Kdysi dávno
Zdravím,
jelikož je večer tak jsem si pro vás přpravila ,,hubení článek" . Prostě jsme vám vybrala nějaký ty relaxační písničky. Tak se uvolněte a začínáme. :-)
Zahoďte starosti všedních dnů, natáhněte nožky a poslouchejte ! Hudba je lék na všechno ♥ ♫♪


Outfit 2

2. dubna 2014 v 10:27 | Butty |  Outfits
Ahojte :-)
jak jsem tak koukala tak se vám ty moje outfity dcl líbily tak jsem si udělala tu práci a udělala jich pár dalších. Tak snad se vám budou libit o něco víc nebo stejně.

P.S. Děkuji Cazz
za radu ohledně těch outfitů a přesně z této stránky to dělám . Kdyby to někoho zajímalo tak odkaz je dole u posledního outfitu.Pokusy slečny nemocné ...

1. dubna 2014 v 14:29 | Butty |  Outfits
Jak jsem již ráno psala jsem marod a proto nemám skoro nic na práci, ikdybych se měla asi učit. Ale znáte to určitě také. Když jste nemocný přijde vás že i bílá zeď je zajímavější než nějaké to učení a zkoumaní mat. otázek. Tak proto jsem si hrála a udělala jsem pár outfitů tak snad se vám aspoň něco bude líbit...Berte prosím ohledy na můj vkus a obrázky kopírujte pouze SE ZDROJEM ! Děkuji za pochopení !
Co to ?

1. dubna 2014 v 8:40 | Butty
Zdravím vás mojí milí návštěvníci,
jak se dneska máte ? Venku to vypadá že dnes bude dcl i hezky. A já,jako by toho nebylo málo, jsem marod. :-(
Přišla jsme kompletně o hlas ale doktor říká že, do konce týdne bych měla začít mluvit a pokud ani to ne tak že pojedu do špitálu. Držte mi palečky aby to nedopadlo.
Jinak už asi 2 dny přemýšlím co bych sem měla přidávat za články a vůbec mě nic nenapadá, takže tohle bude spíš takový kecací článek.Pokud by to někoho nebavilo může dát pravo nahoře ten červený křížek. ;-)