Poloplná nebo poloprázdná....

11. dubna 2014 v 16:24 | Butty

....!!!Blá bláá blááá....tralaláá tralalíí.....Slova písničky nevnímám. Přemýšlím a u toho utírám prach, který se tu usadil za celých dlouhych 5 dní, jenž sem na nábytek ani nesáhla. Knížky vedle mě, jako by volali, pojď a otevři nás. Já však nic z toho nevnímám a přemýšlím nad otázkou ,,co asi dělá?" ON, ten který mě ve stredu políbil. Polibek plný touhy a nadějí. To že mě má rád a já jeho je jasné, ale nehodlám mu dělat druhý housle. Proč taky?!Je ubíjející se na něj ve třídě dívat z dálky a sledovat jak se baví a dovádí s ostatníma spolužačkama a mě si ani nevšimne.
Ale pořád si říkám, byla to moje volba! Tohle přesně jsme podstoupila zcela dobrovolně, nezlobím se na něj za to, ale jenom mě to mrzí.
Úspěch člověka v životě spočívá i v tom pochopit potřeby druhých a dát milované osobě volnt. Ano přesně tu má. Spolužačka mi tím sklání poklony, že by to jiná slečna v mém věku ani starší, nedovedla. Ale proč? Vždyť přesně o tom láska je ne ?
Je pátek, a zatím co prach stírám mokrým hadříkem myslím jenom na něj. Nic pro ě nemá smysl. Nic nevnímám. Jsem jen hrozně zmatená, nic víc v tom asi není. Poslední dobou jsme chodili pátek co pátek spolu ven, za tmy se procházeli po městě, drželi se za ruce a tajně líbali jeden druhýho. Druhý den jsme si napsali až večer co sjme v sobotu dělali a tak a také zdělovali si nenápadně, promin ale v neděli nemám čas tě vidět. V pondělí jsme byli zase jen dva spolužáci co se už 2 roky vedle sebe pohybují aniž by se znali. Ano známe se ale to nikdo ani netuší. Dobrodružství ? Kdepak, jenom chráníme jeden druhého před pomluvami a zbytečnými řečmi.
Ty pátky mi vždy vynahrazovali ten celý týden ,,nezájmu"..ale dnes?
Mám strach že se neozve, že nenapíše pojd ven, že to nebude procházka tmou ale pátek večer o samotě.

Jak jsme se tak dneska bavoli se spolužačkou zjistili jsme že my dvě máme podobný pohled na život. Jelikož ona je o dost starší jak já tak ten život bere zase trochu jinak, očima dospělé a zkušené ženy. Ale i přesto jsme si sdělili že ,,sklenici s vodou naplněnou do poloviny nevidíme jako poloprázdnou ale poloplnou."
Na každém zlém dnu nebo hodině je vždy něco pozitivního a něco co si musíme z toho všeho vzít k srdci a ponaučit se z toho. Optimismus je pro život velice důežitý jelikož kdyby každý bral ,,zlé dny" za opravdu těžce zlé" nebylo by na světě tak hezky jako je.
A ať to dopadne s náma s dvouma jakkoliv, nebudu litovat ani jedné minuty s ním!!!
Ať vyhraju já nebo ONA.

S přáním všeho dobrého a pozitivního,
Vaše BUTTY ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 12. dubna 2014 v 9:19 | Reagovat

To je napsáno hezky :-) doufám, že napsal ;-) já jsem velký optimista a jsem za to nesmírně ráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama