STYL

5. května 2014 v 16:49 | Butty

Styl

Když se mi řekne slovo ,,STYL", vybavím si hudební styl, nebo styl oblečení, bydlení, styl chůze, styl psaní..článků či slohovek.
Všechno má svůj styl. Jasný, jsou daný zásady a ty je třeba dodržovat ale jak si kterou věc uděláme to je naše věc, NÁŠ STYL!
Já bych zmínila již zmiňované hudební styly, jelikož si myslím že, ty jsou v dnešní době nejvíce aktuální.
Je plno hudebních stylů..Metal, Death Metal,Rock, Pop, Lidové písně..atd. Na hubení scéně se objevují i různé Mixy. Něco z toho, něco z támhle toho...atd.
Nyní bych vám asi nastínila můj názor na jednotlivý styly...Pro někoho nezajímavé, pro někoho až moc že ? :P


Metal - mě osobně se tento hudební styl nelíbí a nikdy snad ani nelíbil. Nesnáším ty uřvaný slova a ještě tomu ani není pořádně rozumět. Jo ten kdo to poslouchá roky a roky a živí se tím, nebo to aspoň má už naposlouchá tak tomu rozumí...věřím tomu ale já jelikož jsme holka tak vůbec. Jediný co slyším je ..Ááááá a ještě takový to tvrdý a ,,vychlastaný" Áááá..No prostě pro mě nezajímavá věc.
A aby jste neřekli..nikoho za to neodsuzuji. Vubec ne, o je komu do toho kdo co poslouchá, však mě se taky nikdo do ničeho nemontuje ne ?

Lidové písně - Hm tak ty jsou asi další extrém. Nic proti nim! Ale myslím že mají nejméně posluchačů v české hudební scéně. Jasně, na Moravě tam to jede o 106. Ale třeba v Brně, Praze atd..To moc né. Já osobně fakt nemám ráda Evu a Vaška.. tyhle ty podobný písničky.

Čím víc je mi let tak se mi mění i styl poslouchání no. Ale to je u každého stejně asi.

Dál bych chtěla zmínit i to že se mi zdá že v ČR pomalu zanikají české písničky. To je samá beyonce, Rihanna, Miley Cyrusová :-D...atd. A kolik písniček má taková známá bejvalá vítězka SuperStar Aneta Langerová? Ta udělala 2 alba tuším.. a končí jako. Proč? Protože jí převálcovala cizí hudební scéna. A není to škoda...mě se třeba líbila. Měla svůj styl a zpívala hezky.
A ještě mi řekněte proč jsou Hlasy čs, X-faktory..atd. Když pak i když vyhrajou tak nazpívají 1 písničku max. 2 a zase o nich nikdo nic neví. Akorát se do toho sipou prachy žejo.
A co Šárka Vaňková ?..Znáte jí ještě vůbec někdo? Pokud vím, od ní jsem kdysi slyšela 2 písničky a ani se moc neukazovala ne ?

No to ej pouze a jenom můj názor nic víc.Nikoho za nci neodsuzuji ani nikomu nic necpu jenom jsem ráda napsala svůj názor a tak jak to vidím já, 21.letá blogerka :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melissa Melissa | Web | 6. května 2014 v 1:40 | Reagovat

Tvůj blog jsem objevila náhodou,tak jsem se mrkla,protože mě zaujal článeček:)Musím se vyjádřit ohledně metalu.Metal nejsou jen uřvaný slova,kterým nerozumíš,možná jsi slyšela jenom nějaký špatný metal.Metal dokáže být moc hezký,zkus si někdy poslechnout jak krásně zpívají metalový holky:)Nádhera:)Rock a metal miluju:)!Co se týká českých zpěváků,tam máš pravdu.Většina těch,kteří vyjdou z hudebních soutěží skončí v lepším případě v muzikálech. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama