Květen 2015

Pauza? Konec?Čas? Chuť ?

27. května 2015 v 18:38 | Butty |  My diary
....je středa....mám čas, nudím se, prohlížím blogy ale nejsem schopná napsat řádku.

...Je čas na to otevřit blog.cz, najet myší na blackbutterfly.cz, kliknout na NOVÝ ČLÁNEK..a.....nic...ani jedno se mi nechce.
Jsem jen na Fb, neustále mi chodí upozornění kdo kde a jaký článek přidal na svojí stránku. At to jsou Outfity, deníčky, soutěže nové, či vyhodnocení soutěží, dokonce i nákupy za daný týden, či ten den....a já jako bych bya myšlenkama zcela mimo realitu.

Co se to semnou děje? Chce to pauzu? Ae od čeho? Vždyť jsme za poslední, pomalu měsíc, nepřidala žádný kloudný článek, žádnou recenzi, líčení...nic. Tak od čeho bych si chtěla odpočinout sakra?! To už jsme vážně tak líná?! Nechápu to!

Nechápu sebe, nechápu lidi kolem. Jak se jim může chtít ve středu psát v 17,00 článek na blog? .....Sakra, vždyť jsme to také dělávala a dnes jako bych to nebyla já...

Jdu do drogerie, koukám po dekorativní kosmetice ...a říkám si...vždyť jsou i jiné věci na utracení peněz, a proč bych je vlastně chtěla utrácet ? Vždyť se chci co nejdříve odtěhovat a žít si svůj život po svém. Divné, a to je mi 22. Neměla bych obrážet kluby, bavit se s holkama, pátky propařit, středy promilovat?....Já rozhodně ne. Já pátky promiluju, soboty prouklízím, neděle přichystávám do práce a v týdnu ....chodím do práce.
Dekorativní kosmetika jde mimo mě......Akce? NEZÁJEM.

jsem ze všeho zmatená...vždyť ještě nedávno byl blog mím druhým JÁ, líčení bylo pro mě odpočinkem a dnes sotva dám linky na oči a řasenku...stíny jen když někam jdu výmečně....co se stalo? :-o

Ptáte se mě na asku, kdy se vrátím a co je semnou.....Ani na jedno neumím odpovědět....Snad jen...BRZY.

(poněkuď zmatená) Butty♥


Kecy, kecy a info nakonec...

2. května 2015 v 16:52 | Butty

Čauté zlatíčka,
tak dneska tu jsme již po druhé ale tentokrát s menším infem o mě a novinkami o mě, o blogu atd.
Asi jste si již všimli že tu už nejsem tak často jako dřív, a jistě víte že je to i tou mojí ,,suprovou" prací.
Ale začnu pěkně od začátku a budu to psát tak jak mě to zrovna napadne protože nemám udělaný seznam nikde tak snad na nic nezapomenu.

Řasenková mánie

2. května 2015 v 10:11 | Butty |  Recenze

Ahoj zlatíčka,
Tak pro dnešní den jsem si pro Vás připravila pár vět, článků, fotek a všeho možného. Aby jste neřekli, že neplním sliby.:-))
A můžu i prozradit že tu bude i nějaké to líčení a hokusinkypokusinky o něco nového..:-))) Uvidíme ale jak to všechno stihnu a nestihnu.:-))
Ale dost klábosení a jdeme na to..:-)