Červen 2015

Rimmel LONDON - color blush + powder

21. června 2015 v 12:24 | Butty |  Recenze

Ahoj děvčata,
to jste nečekaly že během víkendu hned dva články a k tomu ,,odborné" že ? :-)) Ani já ne. Nějak si nemůžu pomoct a mám chuť psát. :-)

Podle obrázku a snad i nadpisu je vám jasné o čem v dnešním článku bude řeč. Pro jistotu, půjde o pudr a tvářenku od stejné značku a to od Rimmel LONDON.
Tyhle dva ,,miláčky" jsem si koupila, no dejme tomu, před několika měsíci a používám je takřka denně, takže si nějakou tu recenzi dovolit mohu. Navíc, teďka v létě se více používají pudru a to jak normální tak i zmatnující. Neníé divu, nedokáži si představit jak v 30 mám na sobě těžký makeup, a ještě pudr. Tudíž volí a preferují zmatnující pudr a nebo ještě lépe, tvář alá nic. :-))
Když jsme se tak hezky rozkecinkala,tak půjdem rovnou k věci, tedy, k věcem.

Blue liner

20. června 2015 v 13:19 | Butty |  Tutorials
...TUTORIÁL !!

Ahoj děvčata, tak jak se vede při sobotě? Před chviličkou u nás pršelo ale teďka se to zase opět vyjasnuje tak to vypadá na hezký den. :-))
A proto že jsem si pročítala znova a znova a pořád dokola vaše prosby o tutoriály a to jak se na to těšíte apod. Mě donutilo se nad tím vším zamyslet a něco i když, malého, jsem nakonec spáchala. Nečekejte nic velkého a barevného ikdyž...barevné je to taky a hlavně je to do 20 minut hotové, možná by jste to stihli a za méně.

Ale pojdme rovnou k věci.
Poslední dobou ,,jedu" na modrou a snažím se vyhledávat věci v modré a nejen proto že již za týden jedu k moři ale také protto že jsem modroočko a modrá mi hold prostě sluší...hihíí..o:-)

Jednou jsem dělala TAG a tam byla otázka zdali černé nebo barevné linky...napsala jsme že černé ale že barevným se nebráním jen musím najít vhodné lnky nebo tužku.
VOUS A LÁ....Zde je výsledek...

OOTD Červen

13. června 2015 v 20:17 | Butty |  Outfits
Ahojky,
tak jak užíváte propršenou sobotu ? Asi negrilujete a neplavete v bazénu žejo..:-))) No ikdyž, proti gustu..víte jak. :-P
Každoipádně Butty ráno vysávala, pak dělala obídek, pak se opalovala a učila matiku...ano ano...i ve volnu a hlavně při něm se snažím aspoň něco učit..:-) Však to určo znáte. A teďka jsem měla chvilku odpočinku od rovnic a příkladů tak jsem se pustila do hrátek s POLYVORE a vzniklo dnešní OOTD ČERVEN.

Snad se Vám budou oba outfity líbit, dala jsme si na nich záležet, však to uvidíte sami no. :-))


Nákupy na dovolenou I. část (asi)

9. června 2015 v 16:39 | Butty |  New in
No ahooooj, nazdááár, kočky moje :-)))
Jak se vás stýskalo? Hodně? Málo? Neříkejte že vůbec, to bych byla smutná..:-))) ....
No tak konec srandiček a jde se na věc teď hned!
Konec lenošení a hurá do práce, teda....do psaní. ( fakt mám nějakou psavou..)

Asi před 14. dny jsme byli s J. v HK ve Futuru. Byli jsme v kině na filmu...San Andreas. Doporucuji shlédnout, protože je vážně bomba film. Teda asi né pro ti z vás co milujou romanťárny a katastrofických filmů se vyhýbají.:-)
No ale než jsme šly do kina na filmec, tak jsme jako vždy nachodily pár těch kilometrů po obchodech a hiphiphuráá...Eliška si něco kouuuupilááá.

Sice jsem málem sebou sekla když jsem viděla čísélko na displeji u pokladny ale řekla jsem si...jsou to jenom peníze. A konečně, proč né že.

A abych se už dostala k věci. Jak asi mnozí víte 1. července odlétám na dovolenou s J. a protože jsem totální outsider v nakupování hadrů, J. mě pomáhal vybírat pár těch hadříků na dovču.

Já jsme s nima až moc spokojená. Čekala jsem že jako většinou si nic nekoupím a nic nevyberu a aspon ušetřím tentokrát jsem se ale šeredně spletla.

Pokoukněte a zkuzte zhodnotit Jirkův a můj vkus. :-)))

1. Plavky - Terranova
2. ryflové kraťásky New Yorker
3. tílko Terranova
4. hadrové kraťasy Terranova
5. Tričko I♥Shopping Terranova

Ceny si už vážně nepamatuji a ani by vás to asi moc neohromilo. tak spíš jen zkoukněte no.
Třeba mám s nějakou z vás něco stejného. :-))Tuhle fotku jste už mohli vidět na fb stránce blogu nebo u mě na osobním fb , a takhle vlastně vypadají ty kratasky a tílko v reálu...teda jako....na fotce ale v reálu. Chapete ? :-)))

No tak to je pro dnešek vše a užívejte zbytek dne.

PP.
Vaše Butty♥