Srpen 2015

NEVZDÁVÁM SE !

10. srpna 2015 v 20:51 | Butty |  My diary

Ahoj děvčici,
jakpak se vede při tomto týdnu, lépe řečeno začátku týdne? U mě to jde od 10 k 5 důvod Vám tu říkat nebudu jelikož je to už hodně osobní věc a nechci to tu rozebírat. Vemte to tak že mám co dělat abych celý dny jen neprobrečela pod polštářem. Ale jak napovídá nadpis článku, NEVZDÁVÁM SE a ikdyž mě to občas dělá probémy, usmívám se a jedu si to svoje.

Třeba dneska, v práci se mi začíná , můžu s nadhledem říct, hodně dařit ikdyž mě to tam fakt někdy pořádně štve. Dnešek mi kolegyně daly usměv na tvář ikdyž jsem se jim malinko svěřila co se semnou děje. Jak říká kolegyně...pro jedno kvítí, slunce nesvítí...hups. Teďka jsme to asi prozradila...to je fuk.
V práci se učit na nových, tedy pro mě nových srojích a jde mi to, když se mi listové těsto neválí ovšem po zemi. hihíí..:-DDD

Květiny

1. srpna 2015 v 8:59 | Butty |  Květiny
...nevím jak to začít...
Mamka před měsícem odcházela do důchodu a tak pro ní spolupracovnici, kolegové, vedení a jiní známí ,připravily krásné rozloučení a k tomu dostala plno květin.
To bych ale nemohla být já a okamžitě jsem popadla foťák a šla fotit, následně upravovat a dokonce to dám asi i vytisknout a zarámovat.

Jaké květiny mamka obdržela ?...mrkejte na drát..:-)

Víno

1. srpna 2015 v 8:43 | Butty |  Ostatní
Ahojte, včera jelikož byl pátek. A já měla krásný a pohodový den, rozhodla jsem se ho zakoncit stylově. Se sklenkou vína.
A jak mě asi znáte, já a moje fantazie, jsme nejlepsí přítelkyně. Když ta jedna pije , druhá vymýšlí fotografie...

A co má fantazie vymyslela tentokrát ?