Prosinec 2015

Kabelky z -DEICHMANN -

31. prosince 2015 v 10:00 | Butty |  E-shopy
Páčko slečny,
tak se mi tak zdá dlouho jsem tu nedávala typy jak a kde si nakoupit něco z internetu ne ? Pokud tedy ovšem nakupujete pouze v kamenných obchodech tak nebojte a neodcházejte. DEICHMANN je přece i dost dostupný kamenný obchod takže se stačí třeba jen poptat zda-li konkrétní zboží mají. No ne ?
Tentokrát to bude dávka kabelek. Jelikož mě kabelky no jak to říct berou i neberou. Doma mám 2 a zatím jsem spokojená ale koukat se po jiných mě baví. Pár jsem si jích vybrala které bych si snad i pořídila. :-)

Snad se budou líbit!


OOTD Prosinec

30. prosince 2015 v 12:41 | Butty |  Outfits

Ahoj, ahoj,

tak jak jste si už asi všimly snažím se být opravdu aktivní tak proto se tu snažím být za každých podmínek. Dnes např. jsem stále u Jirky ale i tak jsem neváhala a udělala jsem jeden OOTD za prosinec. Ale jelikož je dnes 30.12 tak je to docelai směšný :-D

Co jsem dostala k Vánocům 2015

28. prosince 2015 v 12:40 | Butty |  New in

Čautéé !

Zdravím Vás u dnešního článku s názvem velmi populárním, vzhledem k tomu jaké období máme.
Na jednu věc Vás ale upozorním hned na začátek. Jelikož mám dnes na programu jít k přítelovi a dát si i s ním dárky apod. Tak se tu moc zdržovat nebudu ale nebojte neodláknu to. Jen nečekejte kdo ví jak dluhý článek a povídání o tom jak a co jsme prožívala při rozbalování.
Joo zažívala jsem horečku a neustálé smrkání a kejchání. Jsem totiž přesne od 24.12 ráno nemocná a furt se s tím nějako peru ale už to vypadá na nadějný konec.

No a abych tu neblekotala o ničem dáme se do toho. JOO A prosím Vás nečekejte kdo ví jaké dary. Jsem už hold ta co si spíš potrpí na atmosfeře Vánoce jako takové a na dárky nedávám až takový důraz. :-)

A jdeme na to :-)

FREEDOM

27. prosince 2015 v 12:04 | Butty |  RecenzeAhojte, tak jsem tu po velké pauze s prvním článkem a jak jste už určitě zjistili je to recenze na značku Freedom, která se začíná objevovat v drogeriích a i v různých internetových obchodech s dekorativní kosmetikou.

Já když jsem objevila tuto značku říkala jsem si co je na ní tak užasného že je snad ve všem drogerkách u nás ve městě. A tak mě to nedalo a koukala jsem po ní tak dlouho až jsem si dva kousky pořídila.
Rtěnku a tvářenku. S jednou z věcí jsme spokojená s druhou nikoliv. Ale asi se to dalo čekat žejo. Hold když si vyberete blbý odstín rtěnky tak to dopadá jak to dopadá...ale více už prozrazovat nebudu. Tak čtěte dál a nakonci se nezapomeňte třeba i Vy k této značce vyjádřit.

Kuk :-)

27. prosince 2015 v 9:49 | Butty |  My diary

Kukíto Berušky moje :-*Zda-li tu ještě sem tam jste. Ani bych se nedivila kdyby tu nikdo nebyl po takovém pauze.
Odešla jsem a nic jsem neřekla co ? Nj tak jestli se vas to dotklo tak pardon a slibuji, teda já vím, nic se slibovat raději nemá, ale hold tu jsem teď a potom a potom atd.
Zkrátka mám chuť se zase ponořit do blogového světa.
Upřímně počítám s tím že to nebude jednoduché se zase ,,vyšplhat" minimálně aspoň tam kde jsem skončila, ale všechno má svůj čas.

Jestli vás zajímá co jsem tu celou dobu dělala, tak nic zajímavého. Jen jsem chodila do práce a zase z práce, apod. Zase se tu nemusím vypisovat se soukromím doslova ne ? Já si myslím. :-)

tak dost mektání o niem a já se jdu dát do práce a Vy mě tu zkuzte zatím něco napsat, co by jste třeba ode mě rádi viděly ( a ano líčení bude a vše kolem kosmetiky) .

Zatím mějte krásnou neděli.

Butty♥