Duben 2016

ŽlutoFialové líčení / hokus-pokus

18. dubna 2016 v 23:34 | Butty |  Tutorials
Tááákže. Ahoj dámy,
vítám Vás u dnešního článku s poněkuď zvláštním názvem. Myslím tím - HOKUSPOKUS. Promiňte za zvláštní název ale nemohla jsem si pomoct, jelikož tohle líčení bylo vytvářeno od 20,00 večer. Takže jsem si spíše hrála než aby to mělo mít nějaký ten účel.
Když se tak zamyslím, tak to účel mělo, vzniknul z toho tenhle článek/neplánovaně.
Pamatujete si na slečnu z papíru co jsem nedávno dávala na Fb stránku, jak jsem si kreslila na balkoně? Že ne? Tak pro připomenutí....
A nebo mmnt..raději začnu se sebou a pak příjde na řadu porovnání.Esentis Česká Republika

16. dubna 2016 v 11:10 | Butty |  E-shopy

Krásný sobotní den,

Jak jste si už asi všimli z názvu článku jedná se tedy o recenzi na e-shop a jejich výrobky.
E-shop jsem objevila nedávno , někde byla reklama na facebooku a tak jsme si řekla proč se aspoň nepodívat. A z jednoho kouknutí vznikla první objednávka, pak druhá, třetí a nakonec mé ,,podnikavé" já si vysloužilo SPOLUPRÁCI . Za což jsme opravdu vděčná a neskutečně mě to zvedlo náladu a chuť vůči blogu o 100%. I tímto moc děkuji týmu z e-shopu ESENTIS.
To by bylo asi jako na uvod, jak jsme se k tomuto ,,projektu" dostala a rovnou jdeme na celou recenzi.Chvilka za poslední dobu

15. dubna 2016 v 12:00 | Butty
Ahooj,
taky máte někdy pocit že se Vám vůbec nic nedaří. Jste takoví jako neúplný no zkrátka že Vám něco chybí či přebejvá?
Tak to mám zrovna pár dní já.
Buďto to je mnou nebo tím vším co se mi děje a dělo za poslední dobu ať je to soukromí či pracovní život nebo jak to nazvat.
Nechci se tu litovat ani být litována jenom, se chci z toho vykecat.


Kosmetika v barvách/ RŮŽOVÁ

11. dubna 2016 v 16:48 | Butty
Ahoj kočky,
tak jsem tak přemýšlela jaký typ článků mám zvolit jako ,,novinku" a něčím to tu oživit. Přemýšlela jsem dlouho ale nic mě nenapadlo až teď konečně, KOSMETIKA V BARVÁCH si myslím že by byl supr styl článků.
Zatím jsem ho nikde neviděla tak doufám že tu nevzniknou dohady o kopírování článků.!

Jde o to že si třeba jednou za tyden možná měsíc, co já vím, vyberu barvu a do ní se budu pokoušet sehnat produkty aby k sobě barevně ladily. Dnes je to RŮŽOVÁ.Essence Hand protection balm/Ochranný balzám

11. dubna 2016 v 10:21 | Butty |  RecenzeAhoooj lásky moje :-*

Jak se Vám vede při pondělku ? Doufám, že aspoň dobře když , né výborně. Nebo že by ?
U mě to vypadá tak, že se stále na tu nohu nemohu postavit, ale aspoň už to tolik nepálí a nebrní. Počítám tak ve středu že by se to mohlo trochu zlepšit a kdo ví, třeba se už na ní postavím. ;-)
Koukám, že to dnes na slunečné počasí nevypadá co, tak aspoň se budeme všichni soustředit na věci co máme nebo aspoň bychom měly udělat . Třeba já na blogu. Chci si přednastavit nějaké ty články a tak celkově se trochu více začít zase tomu blogu věnovat.

Tak teď už ale dost zbytečného plkání a vzhůru na recenzi.

SPOLUPRÁCE

10. dubna 2016 v 10:35 | Butty |  My diary

Ahoooj lásky, nechtěla jsem o tom mluvit dřív než zitra ale nadšení mi nedá spát tak se o tom s váma podělím. Byla mi nabídnutá vubec první spolupráce s jedním e-shopem. Jedná se o E-shop s vonavkami a první balíček mi od nich příjde pravďepodobně již zítra. Jedna se o parfumerii Esentis na kterou jsem už recenzičku dělala. Tentokrát se dozvíte nové informace a predstavím Vám nové vůně.. Rozhoně se máte na co těšit. Mejte krásný zbytek víkendu a nezapomeňte odpočívat a nabírat sil do pracovního týdne. S láskou Vaše Butty <3

OOTD ( + bonus)

9. dubna 2016 v 10:15 | Butty


+ BONUS


ASTOR EyeArtis Luxury pallete

7. dubna 2016 v 16:03 | Butty |  RecenzeAhoj miláčci,
Nic proti ale vubec se mi do toho článku nechtělo, ale tak dobrý už jsem tady a už to píšu. :-DDD
Než ale začnu s novinkou tak tu mám pro Vás ještě zajímavější novinku. Včera jsem byla s kamarádkou na koních a spadla jsem. Vertikt zní tak že mám naraženou kostrč a kyčel levé nohy. Chodím jak připos..:-D s berlema. Neboli fofklacky..:-D V životě jsem je neměla takže si začínám zvikat na týden s nima. :-( Bolí to pekelně a jediné co můžu je ležet a moc se nehýbat. Dobře pro vás, aspoň budu mít více času na blog, pokud mě to nebude bolet tak že se na to vykašlu.
Ale teď už k té lepší a hezší novince- paletce stínů od ASTOR.