Červenec 2016

BALEA - kompaktní pudr 20 NATURAL

27. července 2016 v 20:58 | Butty |  Recenze

...recenze, jak nečekané :-))

Čauté čičí,
máte taky někdy pocit že ať hledáte jak hledáte tak ten správný pudr či make-up, nemůžete najít? A čím déle a poctivěji hledáte tak nacházíte samé špatné odstíny ? Také jsem jedno období už pomalu nevěděla co na ten ksichtík dát. Až nedávno jsem objevila mého nynějšího ,,přítele do nepohody".
Je sice malý, levný a žádná kdoví jaká značka to rozhodně není, ale mě stačí.! Odvádí skvělou práci a ani moc neprotestuje. :-D

BONPRIX♣

26. července 2016 v 18:48 | Butty |  E-shopy
Ahoj kočky,
dnes jsem si tak trochu prohledala různé blogy a stránky různých e-shopů na oblečení.
Protože, i ja patřím k těm co si myslí že nemá co na sebe ikdyž jí šatník nejde pořádně zavřít.
Něco málo jsem našla tak se nechte inspirovat a neváhejte nějaký ty hadříky pořídit. :-))


Oblékni mě!

22. července 2016 v 18:14 | Butty |  Outfits

Ahoj ahoj ahoj,
jste tady někdo prosím ?!
Já potřebuji né nepotřebuji nic, jen žádám o radu všechny holky a klidně aj kluky ale málokdy vidím na mém blogu kluky. :-D
Zítra jdu totiž na velmi důležitou oslavu na večeři s přítelovou rodinou. ( DÍKY bohu že nevědí nikdo o tomto blogu, mysleli by si že jsem se asi zcvokla :-DDD ) a já nevím , jako každá z nás, co na sebe.
Vybrala jsem tudíž dvě varianty a dají se různě kombinovat.
Prosila bych o VÁŠ názor ikdyby měl být ošklivý ale prosím poraďte mi. :-DDD

Na kus řeči s ELÍÍ

18. července 2016 v 21:22 | Butty

Ahoj,
tak jsem tu tentokrát s deníčkem, nebo jak to nazvat. Mám jednu takovou menší i vetší novinku. Vám to asi nic moc neřekne a neprocítíte tu ohromnou radost a nadšení které, prožívám JÁ.

Nic méně. Nevím přesně kde začít ale...je mi 23 let a stále bydlím s rodiči. A po několika rokách přání se odstěhovat a žít si ve svém se svým princem.....se přání naplnilo a já se budu STĚHOVAT!
Jo, zatím jsem nadšená a vím, že mi to nadšení po několika hodinách stěhování a uklízení, vaření, prání..apod třeba aj přejde, ale já si užívám to těšení se na to.


Jak malá holka. Moje kuchyň, můj bordel, muj uklid, moje žehlení, uklízení...prostě všechno bude podle mého. :-))
Už žádné ,, ELINO, měla by sis uklidit pokoj" Elí, ukliď si ten talíř" Elí, mohla bys tu taky něco začít dělat"...Jupíí!

Vím přesně, že když nebudu chtít žehlit prostě nebudu, uznám sama za vhodné kdy je potřea co uklidit , uvařit či obyčejně vyprat. A opravdu nebudu jak moje mamka, abych víkendy trávila jenom uklízením.
Samozdřejmě že uklízet budem ale né 24h denně a už vubec nebudu otírat porcelán který je stejně na okrasu ( ten ani mít nebudu) :-)))

S Jířou jsme asi 2 a půl roku a teď se to teprve rozjede tím správným směrem. Ano, mám trochu obavy jestli to všechno zvládnem a nebudem se hádat ale, výměna názorů je někdy potřeba. Jen to musí být v rámci slušnosti ;-)
Výsledek obrázku pro tumblr loveShopping day - OC Hradec Králové

17. července 2016 v 12:20 | Butty |  New in

Ahoj poupátka,
dnes ten článek nebude až tak extra dlouhý , protože za A toho moc k napsání až tak není a za B jsem u přítele tak tu nechci ztrávit věčnost u PC . Jistě chápete.
Tak to bude tak nějako trochu ve zkratce.

Červen-Červenec

14. července 2016 v 18:35 | Butty |  New inZdravím Vás u dnešního nakupovacího článku,

jak jsem již psala na facebookové stránce, kterou najdete ZDE : https://www.facebook.com/Cosmetic-Life-Butty-1572675392971325/?ref=aymt_homepage_panel
budou to nákupy z měsíce Červen a Červenec. Jelikož jsem se tolik teďka blogu nevěnovala tak, už ani nevím, kdy jsem co koupila přesně . Tudíž, jsem vzala poslední 2 nákupy a nějako to dala dokupy.

Další mínus který mám, je to že si nepamatuji ceny a lísteček z drogerky už je nejspíš na skládce v Křovicích. :-D
Nějako to dám dokupy. Tak jdeme na to, co Vy na to ?

Zaostřeno na : Péče o pleť

6. července 2016 v 12:39 | Butty |  Tutorials


Zdravím,

určitě nejedna z vás jak kluk nebo holka, trpěli či trpí akné. Akné se tvoří hlavně v období dospívání. A protože se v dospívání naše tělo celé vyvíjí a zjištuje co je vlastne zač. Je potřeba si o to víc tu pleť chránit a čistit. Jak jsem měla možnost zjistit plno holek či kluků na to pěkně kašlou. Jo nebyla jsem jiná. BOHUŽEL. a pro je dnešní článek hlavně MÉ ZKUŠENOSTI.