Duben 2017

Za 3...2...1..

22. dubna 2017 v 13:42 | Butty |  My diary
Související obrázek


Nazdárek slečny, kočky i koťátka♥♥
Dnešní článek bude o tématice zařizování bytů. Ukážu Vám co si budu chtít pořídit do různých pokojů a zaroveň Vám dám i nějaké odkazy na e-shopy .
Mám to tu napsané i na papíře, tak doufám že se to ujme a podaří.
Přeju příjemné počtení a pokoukání a jdeme na to.


Spotřebováno Březen/Duben

20. dubna 2017 v 11:01 | Butty |  Recenze
Ahoj lásky ♥♥♥Výsledek obrázku pro BLACK AND WHITE GIRLS TUMBLR
Kdo si z Vás myslel že, už tu nastala zase další pauza, prohrál. Jsem tu zas a znova. :-)
Ikdyž jsme od úterý na neschopence a dnes jsem byla u zubaře tak i tak stíhám blog :-)
Z úterý na středu jsem si prošla peklem. Prozvracela jsem noc , rodiče u mě byli, seděli u mé postele někde do 4 do rána, oba totálně unavený já totálně vyčerpaná. Někde mezi půlnocí a jednou hodinou jsem pak už jenom zvracela štávy a dusila se atd...atd. atd. Div ě nevypadli oči z důlku. Ráno po vyspání, kdy jsme usnula totální vyčerpáním, jsem šla na Wc a průjem s krví ve stolici....Což už máma začala šílet a já teda upřímně řečeno taky. :-( Dnes je to 3.den a jsem relativně ok bez chutí na jídlo, či pití.
Jím jen suché rohlíky a piju hořké čaje a požírám asi 3 prášky.
..asi to nebyl zrovna ten nejlepší uvod na začátek ale aspoň víte jak mi je a co semnou je. Nicméně se tedy vrhneme na SPOTŘEBOVANÉ produkty. Brala jsem jen to co jsem nikam zatím nevyhodila . :-))
Ať se článek líbí. :)Velikonoční TAG

17. dubna 2017 v 7:00 | Butty |  Tagy
Ahoj kuřátka moje♥
Asi už tušíte o čem bude tento článek. Místo abych vymýšlela dlouhé články na MÉ VELIKONOCE nebo Jak trávím velikonoce ..atd. Tak jsme si jednoduše vyplnila tenhle tag a jakýpak s tím ceráty. :-))

Související obrázekOblíbenosti za duben

15. dubna 2017 v 11:59 | Butty |  Tagy

Ahoj lásky ,
tak dnes je tu sobotu a protože, jsem u přítele a on mi čistí notebooku a já nevím co s časem tak jsem se rozhodla napsat tento článek. Co si tak pamatuju tak jsme ho tu ještě asi nikdy neměla tak snad se Vám bude líbit.
Uvažuji o tom že by to mohlo být i takovou pravidelností tyhle články psát ale uvidím, podle reakcí. :-)
Kdyby jste mi třeba něco chtěli i vytknout, nebojte se toho. Já SLUŠNOU KRITIKU beru . Přece jenom tento blog je i pro Vás , nejenom pro mě abych se nenudila :-)
A vrhneme se na to tedy.Betakaroten Forte

14. dubna 2017 v 11:46 | Butty |  Recenze
Související obrázek


Ahoj lásky!
Dneska jsem tu s recenzí ale trochu jinou než kosmetickou. Snad to nevadí. Řekla jsem si totiž, že teďka budou spíše aktuální i tyto přípravky na ochranu pokožky před slunečním zařením, než jen makeupy, pudry..apod.
Myslím, že nejsem ani zdaleka jediná kdo má šíleně bílou pokožku a každé Léto se spálí a ničí si tím pokožku. A já se už začínám i bát o zdravý mé pokožky. Protože se spálím KAÁŽDÝ ROK NEJMÉNĚ DVAKRÁT!. A že se spálím vždycky hodně a nikdy né jen tak trochu. :-(
Stačí mi k tomu dvě věci...VODA A SLUNCE. A pár minut na slunci a jsem jak RAK .
Je mi dost let na to, abych myslela i na své zdravý a to, že sluneční paprsky jsou i nezdravé, VÍM až moc dobře. Proto letos jsem si řekla, že chci být opálená nýbrž SPÁLENÁ! tak proto volím cestu s BETAKAROTENEM FORTE♥


Pokec s Elíí#2

9. dubna 2017 v 19:30 | Butty |  My diary
Výsledek obrázku pro jak si psát deníček

Ahoj lásky! :-)
Od předešlého článku sice uběhl nějaký ten den a pár hodin ale jsme tu zas. Chtěla jsme článek vydat již včera ale jelikož jsem byla celý víkend u Jirky tak to ani moc nešlo. A raději jsem si ho chtěla napsat v klidu domova a né přiliš u něho spěchat.

Hurá do pohádky ..

6. dubna 2017 v 17:49 | Butty |  My diary
Ahoj lásky,
minulý víkend jsme si s přítelem , po dlouhé době, vyjeli autíčkem na výlet. :-)
Původní nápad byl DĚTENICE. Ale tam nás to zklamalo. Vím že, hodně lidí vypráví o tom jídle, zámku a tak...ale ani jedno jsme neabsolvovali. Jídlo jsme si dali někde poblíž. Ale prošli jsme okolo pivovaru ale na zámek jsme již nešli. 200 kč (55,- park, 150,- zámek) nám přijde dost na jednoho. Ale tak dobrý, že se tedy vydáme do JIČÍNA-MĚSTO POHÁDEK.
No celou dobu jsem říkala Jirkovi že jsme tam byli s rodiči a že přesně vím kde je ta věž..atd atd.
Tak jsme si tak vyšlápli na věž a koukáme a koukáme, v tom jsem se zamyslela a zjistila jsem že jsem si to spletla s Třeboní.

Kompletní úklid kosmetiky a její uskladnění

6. dubna 2017 v 15:54 | Butty |  My diary
Ahooj kočky moje,
tak jsme tu zase opět nečekaně po delší době :-(
Ale co nadělám. Hold jsme už taková že když se mi něco nechce tak to prostě nedělám. Dnes jsem tu s článkem který si myslím že potěší nejedno oko a to je jak jste si už z názvu všimli, USKLADNĚNÍ KOSMETIKY.