Květen 2017

Pokec s Elíí

7. května 2017 v 11:00 | Butty |  Bydlím, bydlíš, bydlíme
Ahoj berušky, omlouvám se ale dnes jen tak letem světem.
Určitě jste si všimli že dlouho jsem nepsala ani neobíhala VÁS a Vaše stránky. Moc se omlouvám ale vysvětlení zní takto: BYT, PRÁCE A PLNO DALŠÍHO.
práce proto, že bývám teďka jak jen to jde déle v práci, protože jak jsem tak nebyla někde 14 dní tak nemám pořádně hodiny a snažím se dodělat vše co jsem zameškala.Byt protože, už se chýlíme do konce a brzo nastane stěhování tak mám spíše myšlěnky jakého řemeslníka zavolat a na kdy ho objednat , byli jsme i objednávat podlahy takže jsou s tím i spojené různé vyjíždky do ochodů..atd. Urcitě si to umíte představit.
Včera jsme teda byli v kině a i něco nakoupit na sebe . To bych Vám pak dala článek z Hk. o to nepřijdete nebojte!!! :-)
Další jsou i návštevy příbuzných a různé akce s přítelem. Když je chvilka volna od bytu tak se snažime si i užívat toho volna takže asi nebudu sedět zde a psát články, pochopitelně, snad to nezní zle :-(
Za chvilinku jdeme na byt a přestěhovávat byt kvůli SAMONIVELAČNÍ STĚRCE a podlaháři. Což už je konečná fáze toho všeho. Tak jak říkám snad se tu objevím do doby stěhování a vše budete mít ode mě ONLINE...jestli o to tedy stojíte. :-)
Tak se pro dnešek rozloučím a neboj te, Vaše vzkazy a případné dotazy si ráda budu číst v průběhu toho všeho. Tak na mě nezapomeňte a snad již brzy NAVIDĚNOU! ♥♥♥
Výsledek obrázku pro black white girls TUMBLR