Vzhůru nohama

27. července 2017 v 9:36 | Butty
Související obrázek

Ahoj ahoj ahooj lásky!
tak jsem tady po vetší pauzičce kvůli stěhování. Na začátek se ,,zase" musím omlouvat že bohužel fotky nebudou protože...jak to řít aby jste se neurazili a nepříšlo Vám to dívné. Mám ráda své soukromí a co se týče tbytu snad ještě více než-li když jsem bydlela s rodiči. Snad bych mohla nějaké časti vyfotit ale nebudu zatím raději nic slibovat.
Budte chápaví. DĚKUJU .


Mám Vám toho tolik co říct co se vše u mě změnilo a co zůstalo. Budu se snažit vynechat zbytečné detaily abychom tu nebyli týden.
První věc je to že jsem zaskočila sama sebe. I přesto že jsem doma slýchala větu podobnou : Eliško(ano tak se jmenuji) musíš si víc uklízet věci po sobě aby jste se tam s Jirkou vůbec pak vešli. (nebo) Eliško, ty hadry patří do skříně a né na židli , pak si Jirka nebude ani mít kam sednout . (nebo) Ustel si tu postel až budete spolu Jirka težko bude stlát, jsi ženská, pořádek je na tobě.
Související obrázek
Nevím jestli to bylo těmito větami, možná, tak jsem dost pořádná nato jaký jsme mývala v pokojíku bordel. Tak co, tam jsem byla jako jedináček sama a nevadilo mi to. Ale teď byt beru jako soužití dvou tak ano, opravdu uklízím pořád něco. Ikdyž mě z práce div ty nohy neupadnou jdu uklidit troubu protože včera jsme měli hranolky...:-)
Stlaní je opravdu na mě ale nevadí mě to. Jirka je zase na kuchyň a jiné věci. Vše máme společně a když se nechce jednomu tak se ,,musí" chtít druhému. Zatím ideálka. Jo, zatím protože nechvalme dne před večerem.

Co se týče mě a vaření. NIKDY jsem nemusela vařit . No bodejť by jo. Většinou když jsme přišla z práce měli jsem jídlo pod nosem od mamky, vyprané prádlo na posteli, a krásně čistou koupelnu a srovnané ručníky.aj.
Dneska? když má Jirka odpolední a ikdyž se mě opravdu nechce, jdu, a uvařím, at to je maso nebo špagety...no co si budem..Vzdyčky něco splácám ať je tu aspon jedno teplé jídlo denně. :-)

O změně pohledu na finance se tu ani rozepisovat nebudu, to je pro mě asi ten největší a nejdůležitější skok v životě a jsme ráda že jsem taková jaká jsem . :-)
Kosmetika až na posledním místě takže ...teď tu asi moc nákupy za mesíc nenajdete..Jo dobře možná jo, ale spíš kupuju mlého v akci, nanuk za min cenu a 10 vajíček protože v lednici mam 2 :-D

Jej, teď jsme Vás asi vystrašila že nebudou články o komsetice co? Ale jo BUDOU ! Nebojte se. :-)
Na vás nikdy nezapomenu♥♥
A teďka chvilku o Vás...hned jak to tu dopíšu jdu k Vám na blogy a chci vědět všechny novinky. Klidně mi i můžete napsat do komentářů jestli máte za sebou podobný ..skok do života" ať tu nejsem za trapku že jsme z toho tak zaskočená.
Pá u dalšího článku ♥
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a5/39/43/a539439061b5c13a9c6a3a96d0275b73.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 . . | Web | 27. července 2017 v 11:41 | Reagovat

Já se těším až vypadnu a všechny mé problémy půjdou na mou hlavu, huh.

2 Simix Simix | Web | 28. července 2017 v 20:02 | Reagovat

Však je plně na tobě, jestli fotky u tebe doma ukážeš, nebo ne. Přece jen, je to soukromí :)
Taky dávám hadry kolikrát na židli, zvlášť, když přijdu unavená z brigády :D
Člověk tak nějak musí umět soužít s partnerem nebo zkrátka s někým druhým. Pomáhat si a podobně :) Plno lidí, co bydlelo s rodiči a pořádně nic nedělalo a pak se odstěhovali, tak si musí zvyknout, že uklízení a tak je opravdu už na nich samotných... to se týká i mě, až budu muset :D
A ještě ke všemu ty finance no.
Člověk časem pozná, co znamená hospodařit :D
U mě není tolik nového.. vlastně je... začalaj sem se učit Korejštinu a poslouchat Korejskou hudbu, kvůli spolužačce, dělám autoškolu, brigádu jako pošťačka, dělala jsem přijímačky na dvě vysoké, dostala jsem se na obě apod. :D
Tak se měj :)

3 Simix Simix | Web | 28. července 2017 v 20:03 | Reagovat

Ten poslední obrázek je libový :)

4 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 31. července 2017 v 4:09 | Reagovat

Neomlouvej se, my to chápeme :-) je to dost velký krok s někým začít bydlet, žít...
Samozřejmě je na tobě, jaké fotky budeš nebo nebudeš sdílet... to je pochopitelné a logické... je to soukromí a tohle ti nikdo nemůže zazlívat :-)
Přeju vám, ať vám to klape, ať se vám daří a všechny problémy, které kdy nastanou vyřešíte v pohodě a klidu :-) hlavně - ať je těch problémů co nejmíň :-)
Já už se taky začínám poohlížet po bydlení... je to sice velký krok, ale člověk se k němu prostě stejně někdy musí odhodlat... donekonečna se o něj maminka s tatínkem starat nebudou... je potřeba se zvednout na vlastní nohy, i když to je těžké...
Držím palce ♥

5 Romi Romi | Web | 31. července 2017 v 17:43 | Reagovat

šetři a umět hospodařit s penězi je vyhoda, soukromí to je jasný :) nekdy doraz k nam na nákupy vemu te za pár kaček na nákupy :)

6 fragmentsfrommylife fragmentsfrommylife | Web | 6. srpna 2017 v 10:03 | Reagovat

Jednou, až mě takový skok potká, budu na tom určitě podobně, jako ty.
Držím palce, ať vám vše klape.
Užívej života ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama